Hakkımızda

     TEPA GRUP OTOMOTİV LTD. ŞTİ. 2006 yılında aktif ticaret hayatına başlamıştır. Ancak şirketin oluşumu 1970 li yıllara kadar dayanır.

     Ortaklardan Orhan Tepecik 1970 de vergi mükellefi babası Ali Rıza Tepecik'ten iş yerini vergi mükellefi olarak 1988 yılında devralmıştır. 2006 yılına kadar alanında Tepecik Ticaret olarak faliyet gösteren Orhan Tepecik, 2006 yılında Ankara'nın eski esnaflarından,1980 yılından bu yana Palamut Ticaret ismi ile aktif ticaretle uğraşan Mustafa Palamut ile birleşerek TEPA GRUP OTOMOTİV LTD. ŞTİ.'i kurarak lastik sektörünün parlayan yıldızı konumuna getirmişlerdir. 3. Kuşak bireylerin de katılımıyla 2. el lastik başta olmak üzere yeni lastik,kaplama lastik ve lastik geri dönüşümü üzerine Türkiye'nin sektörü belirleyen firmalarından biri olmuştur.

     TEPA GRUP OTOMTİV LTD. ŞTİ. otomobilden iş makinesi lastiklerine kadar tüm alanda faliyet gösteren,sınıfında lider,güvenilir,güleryüzlü ticaret anlayışı,kaliteli ve alanında uzman personeli ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi ilke olarak benimsemiş,ticarette kar etmek mantığı yerine kalıcı dostluklar kurmayı,kaliteyi ve müşteri memnuniyetini kendisine misyon belirlemiştir.

   

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret80417
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Saat
ÖNCE ÇEVRE
SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ; SİZLERİN ARAÇLARINDAN ÇIKAN ATIK LASTİKLERİ LİSANSLI ARAÇLARIMIZLA  KAHYA KAUÇUK GERİ KAZANIM TESİSİNE TESLİM EDİYOR ÇEVREMİZE KATKIDA BULUNMAKTAN KIVANÇ DUYUYORUZ